Kova çağı ikinci aktivasyonu , 30 Haziran 2020


Tekrar harekete geçme zamanı! Dünyamızın kaderini kendi ellerimize alma zamanı! Hepimiz gezegenin  kurtuluş sürecinin çok uzun sürdüğüne katılıyoruz. İşte süreci toplu olarak hızlandırma şansımız. Bu nedenle 30 Haziran'da güçlü Jüpiter Plüton kavuşumunu, bilincimizi birleştireceğimiz ve bizi Kova Çağı'na götürecek süreci tetikleyeceğimiz bir portal oluşturmak için kullanıyoruz.

Bunu viral yapın! Dünya çapında paylaşın! Lütfen web sitelerinize ve bloglarınıza gönderin. Manevi grupları bize katılmaya davet edin. Alternatif bir medya çıkışı biliyorsanız, bunları onlara gönderebilirsiniz. Bunu sizin dünyanızda yapan yerel insan grubunuz için bir Facebook etkinliği oluşturabilirsiniz.

Bilimsel çalışmalar kitle meditasyonlarının ve aktivasyonlarının insan toplumu üzerindeki olumlu etkilerini doğruladı, bu nedenle bu aktivasyona katılacak her biriniz aslında Kova Çağı'nın bize daha yakın olmasına yardımcı olabilir:

http://thespiritscience.net/2015/06/18/studies-show-group-meditation-lowers-crime-suicide-deaths-in-surrounding-areas/

http://www.worldpeacegroup.org/washington_crime_study.html

Bu aktivasyon, Işık kuvvetlerinin uzun zamandır beklenen Kova Çağı'na yol açacak zaman çizelgesini daha da stabilize etmek için Gezegenin yüzeyindeki Işık enerjisini topraklamasına yardımcı olur. Bu aktivasyonu yapan kişi sayısı, süreci hızlandırmak için yüzey insan nüfusunun gücü dahilindeki en etkili tek faktördür.

Bu aktivasyonu yapan 144.000 kişilik kritik kütleye ulaşabiliriz! Bir milyona bile ulaşabiliriz! Bu, dünya çapında enerji alanında büyük bir şifa zinciri reaksiyonu yaratacaktır.

30 Haziran'da Jüpiter Plüton kavşağı, 12 Ocak'ta Satürn Plüton kavuşumu ile açılan 2020 Yaş Kova zaman çizelgesi yıldız kapısının dönüm noktası, 30 Haziran'da Jüpiter Plüton kavuşumu ile dönme noktasına sahip ve 21 Aralık'ta Jüpiter Satürn kavuşumu ile kapanacak :


Kova Çağı zaman çizelgesinin 2020 yılınınü tamamı, gezegen için Kova Çağı pozitif zaman çizelgesini stabilize etmektedir ve 30 Haziran'daki aktivasyonumuz bu sürecin dönüm noktasıdır. Bu güçlü aktivasyon noktası, 12 Ocak ile 30 Haziran arasında 170 gün ve 30 Haziran ile 21 Aralık arasında 174 gün olmak üzere 2020 sürecinin neredeyse tam ortasında yer almaktadır.


Astrolojide, Jüpiter Plüton birleşimi, insanlığa manevi ve maddi zenginlik getirecek büyük toplumsal ve manevi reformu sembolize eder:
Kova Çağı Bölüm 2 meditasyonumuzu 30 Haziran'da TR saatiyle 08:48 olacak olan Jüpiter Plüton kavuşumunun tam zamanında yapacağız.


Talimatlar:

1. Rahat bir bilinç durumuna gelmek için kendi tekniğinizi kullanın.

2. Bu meditasyonu Kova Çağı'nı başlatacak tetikleyiciyi birlikte yaratmak için bir araç olarak kullanma niyetinizi belirtin

3. Meditasyon sırasında ve sonrasında etrafınıza bir koruma çemberi yerleştirmek için Mor Alev'i ana kaynağından çağırın. Işığa hizmet etmeyen herhangi bir şeyi pozitife dönüştürmesini isteyin.

4. Kozmik Merkez Güneş'ten çıkan parlak beyaz sütunu gözünüzde canlandırın, ardından bu evrendeki tüm galaksilerin Merkez Güneşlerine dağıldığını imgeleyin. Galaktik Merkezi Güneş'ten çıkan, sonra Galaksimize giren, sonra Güneş Sistemimize giren ve Güneş Sistemimizdeki tüm Işık varlıkları ve daha sonra Dünya gezegenindeki ve bedeniniz aracılığıyla Dünya'nın merkezine inen bu sütunu gözünüzde canlandırın.

5. Bu Işığın, tüm eşitsizlikleri iyileştirerek, tüm yoksulluğu silerek ve tüm insanlığa bolluk getirerek Dünya'da kalan tüm karanlığı dönüştürdüğünü gözünüzde canlandırın. Dünya gezegenindeki tüm varlıkları kucaklayan ve duygusal bedenlerini iyileştiren Tanrıça'nın yumuşak pembe ışığını hayal edin. Dünyadaki tüm varlıklara saf Işık, Sevgi ve Mutluluk getiren Kova Çağı'nın yeni bir büyük kozmik döngüsünü hayal edin.

Meditasyonumuz için önerilen süre 20 dakikadır.

Kova Çağı ile ilgili güncellemeler:

http://2012portal.blogspot.com

Yorumlar