Eris/Pluton dikaçısında Dünya kitlesel barış meditasyonu


14 Haziran'da, Eris Plüton dikaçısında, bu yıl ikinci kez ortaya çıktan nadir görülen bir astrolojik özellik daha olacak. Yaklaşan bu Eris-Plüton dikaçısı,yılın geri kalanında gezegensel kurtuluş süreci üzerinde büyük bir etkiye sahip olacak.

https://www.lunarplanner.com/2020/index.html


NASA, ESA ve A. Schaller (STScI için)

Astroloji açısından, Pluto bir kapı bekçisi olarak görülüyor ve kendini daha güçlü bir şekilde kendini güçlendirmeye kadar eşlik ediyor. Kendine dışarıdan bakmaktan ziyade iç benliğebakmanın ve yaratıcı gücün nükleer çekirdeğini bulmanın önemini vurgular. Aynı zamanda bu gücün, başkalarını güçlendirecek ve insan potansiyelinin, bilinçli farkındalığın ve gerçekleştirilmeyi bekleyen deneyimin yeni manzaralarına uyanacak şekilde kullanılmasını vurgular.

Eris, müdahale etmek ve daha büyük bir gizli gerçeği ortaya çıkarmaktan çekinme veya tereddüt etmeyen dişil bir savaşçı arketipidir. Dünyayı, mevcut algımızın sonlu sınırlarının ötesinde, kendimize koyduğumuz sınırların ötesinde görmek için gördüğümüz ve deneyimlediğimiz mevcut algı balonumuzu delme veya kırma eğilimindedir. Başka bir deyişle, geçmişte yanlış öğrendiklerimizi farletmemize yardımcı olur.Bu yaklaşan Eris-Pluto 270 ° karesi, 1757'de başlayan Eris-Pluto ~ 359 yıllık sinodik döngüsünün son çeyreğine girişi işaret ediyor ve değişim zamanını müjdeliyor. Mayer Amschel (Anschel) Rothschild'in kariyerine 1757'de bu döngü başladığında bankacılık endüstrisinde başladığını belirtmek ilginçtir.

https://en.wikipedia.org/wiki/Mayer_Amschel_Rothschild

Bu nedenle, bu Eris-Pluto dikaçısı, döngüde bir geçiş zamanı olan bir Ay döngüsünde son çeyrek Ay'a benzetilir.

Bir geçiş süresi boyunca, yeni ve daha iyi bir denge sağlanana kadar kaos olabilir. Şu anda ABD'de olanlar bunun bir örneği olarak görülebilir. Meşru ve barışçıl protestolar bir iç savaş olma potansiyeli ile şiddete dönüşüyor.

Bu Eris-Pluto Meydanı'nın enerjisini insanlığın ve tüm gezegenin yararına kullanmak için, 14 Haziran Pazar günü 18:10'da  bu astrolojik yönün tam zamanında kitlesel bir barış meditasyonuna davetlisiniz.

Etkinlik sayfası:
https://www.facebook.com/events/937866730010432


Yönergeli Türkçe videomuz:

https://youtu.be/LtTWuoJdMJg


Meditasyon Adımları

1. Rahat bir bilinç durumuna gelmek için kendi tekniğinizi kullanın

2. Şimdi meditasyon sırasında ve sonrasında çevrenize bir koruma çemberi yerleştirmek için Mor Alevi birincil kaynağından çağırın. Işığa hizmet etmeyen herhangi bir şeyi dönüştürmesini isteyin.

3. Amerika Birleşik Devletleri'ne ve tüm gezegene barış ve şifa getirme niyetinizi belirtin.

4. Galaktik Merkezi Güneş'ten çıkan ve sonra vücudunuzdan aşağıya doğru dünyanın merkezine inen bir pembe Işık sütununu gözünüzde canlandırın.

5. Kalbinizden ve sonra ellerinizden doğrudan Amerika Birleşik Devletleri'ndeki ve tüm gezegendeki herkese akan, herkesi uyumlu hale getiren ve barış getirecek olan bu Işığı görselleştirin. Daha sonra pembe Işığın akmasına izin verin ve dünyadaki diğer tüm çatışmaları iyileştirin.

6. İlahi dişil Tanrıça varlığından barış ve uyum enerjilerini ABD'deki ve gezegendeki herkese yönlendirmesini isteyin. Bu enerjilerin akmasına izin verin ve dünyadaki diğer tüm çatışmaları iyileştirin. Bu enerjilerin kalbinizden akmaya devam etmesine izin verin ve sonra ellerinizle Amerika Birleşik Devletleri'nde ve tüm gezegendeki bu duruma birkaç dakika boyunca akın.
Önerilen süre 15 dakikadır.

Yorumlar