KOVA ÇAĞI Aktivasyonu 11/12 OcakTekrar harekete geçme zamanı! Dünyamızın kaderini kendi ellerimize alma zamanı!

Hepimiz gezegenin kurtuluş sürecinin çok uzun sürdüğünde hemfikiriz. İşte süreci toplu olarak hızlandırma şansımız.

Bu nedenle, 11/12 Ocak'ta muazzam bir astrolojik konfigürasyon fırsatını, bilincimizi birleştireceğimiz ve bizi Kova Çağı'na götürecek süreci tetikleyeceğimiz bir portal oluşturmak için kullanıyoruz.

Bunu yayalım! Dünya çapında paylaşalım! Lütfen web sitelerinizde ve bloglarınızda paylaşın. Manevi grupları bize katılmaya davet edin. Alternatif bir medya çıkışı biliyorsanız, bunu onlara gönderebilirsiniz.

Bunun için kendi dilinizde bir facebook etkinliği oluşturabilirsiniz. Ayrıca bu etkinlik için bir ana Facebook grubuna ihtiyacımız var. Bununla ilgili bir video oluşturabilir ve Youtube'a yükleyebilirsiniz.

Bilimsel çalışmalar, kitlesel meditasyonların ve aktivasyonların insan toplumu üzerindeki olumlu etkilerini doğruladı, bu nedenle bu aktivasyona katılacak her biriniz aslında Kova Çağı'nın bize yaklaşmasına yardımcı olabilir.

Bu aktivasyon, Işık kuvvetlerinin, uzun zamandır beklenen Kova Çağı'nı başlatacak süreci tetiklemek için Gezegenin yüzeyindeki ışık enerjisini topraklamasına yardımcı olur.

Bu aktivasyonu yapan kişi sayısı, süreci hızlandırmak için yüzey insan nüfusunun gücü dahilindeki en etkili tek faktördür.

Bu aktivasyonu yapan 144.000 kişinin kritik kütlesine ulaşabiliriz! Bu, dünya çapında enerji alanında büyük bir şifa zinciri reaksiyonu yaratacaktır.

10-12 Ocak tarihleri ​​arasında birçok büyük astrolojik konfigürasyon olacak. Bu, 11 Ağustos 1999'da Big Cross/Büyük Çarpı tutulmasından bu yana kesinlikle en güçlü astrolojik zamandır.

İlk olarak, 10 Ocak'ta çok gergin ve katı bir enerji deseni yaratan yarı gölgeli bir Ay tutulması olacak:

Daha sonra, 11 Ocak'ta Uranüs ve Eris doğrusal dönecekler. Bu daha önce bastırılmış çokca gezegen kundalini enerjisini açığa çıkaracaktır.

11 Ocak çok güçlü bir zaman çizelgesi günüdür ve son birkaç on yılda 11 Ocak'ta bu gezegenin kaderini değiştiren dört güçlü olay vardı.

Bunlardan ikisi, 11 Ocak 1992'de 11:11 ve 11 Ocak 1996'da Arkon istila portalının açılışı.

Sonra 12 Ocak'ta küresel finansal sistemini kıracak son derece güçlü bir Satürn-Plüton kavuşumu var.

Sadece sıradan bir Satürn / Plüton kavuşumu olmayacak, aynı zamanda Büyük Kuvvetli Tur; Güneş-Merkür-Ceres-Satürn-Plüton kavuşumu olacak, Satürn ve Plüton da güney düğümlerinde, kavuşumu daha da güçlendirecek.

Bu yapılanma, mevcut borç bazlı finansal sistemin balonunu patlatacak olan pim olacaktır.

Kova Çağı aktivasyonunun ilk güncellemesinde, yaklaşık bir hafta sonra finansal sistemin perde arkasında neler olduğu hakkında daha fazla bilgi vereceğim.

Kova Çağı aktivasyonundan sonra, yıl boyunca bir çok astrolojik konfigürasyon olacak ve 2020  kış gündönümü gününde Jüpiter-Satürn'ün sıfır noktasında  birleşmesiyle Kova çağı 21 Aralık 2020'de resmen başlamış olacak.

Yıl 2020, her 700 yılda bir gerçekleşen ve Tapınakçıların bankacılık ağlarını en son oluşturduğu zaman gerçekleşen üçlü Jüpiter-Satürn-Plüton birleşiminin  yılı olacak.

O yıl aynı zamanda 13 yeni sinodik döngünün başlangıcına damgasını vuracak, oysa ortalama yılda birdir.

Bu sayısız yönün her biri gezegenin yüzeyine yeni bir Işık parıltısı gönderecektir.

Kova Çağı meditasyonumuzu insanlık üzerinde maksimum olumlu etkiye sahip olabilecek en iyi zamanda yapacağız. Saat 11 Ocak'ta Los Angeles'ta PST saat 22: 11'de olacak. Bu, 11 Ocak'ta Denver'da MST 23: 11'e eşittir ve daha sonra diğer zaman dilimleri için 12 Ocak'a geçiyoruz: 00:11 Chicago'da CST, Newy York'ta 1:11, EST Londra'da 6:11, 7:11 Paris'te CET, 08:11, Türkiye'de 09.11, Kahire'de EET, 14:11 Taipei ve Pekin'de CST, Tokyo'da 11: 00'da JST ve Sydney'de 17:11.

Yönerge:

1. Rahat bir bilinç durumuna gelmek için kendi tekniğinizi kullanın.

2. Bu meditasyonu Kova Çağı'nı başlatacak tetikleyiciyi birlikte yaratmak için bir araç olarak kullanma niyetinizi belirtin

3. Kozmik Merkez Güneş'ten çıkan parlak beyaz Işık sütununu gözünüzde canlandırın, sonra bu evrendeki tüm galaksilerin Merkez Güneşlerine dağıldığını görselleyin.

Şimdi Galaktik Merkezi Güneş'ten gelip Galaksimize giren, sonra Güneş Sistemimize giren ve Güneş Sistemimizdeki tüm Işık varlıklardan ve daha sonra bedenimizden geçerek  Dünya'ya inen ışığı görselleyin.

4. Bu Işığın, tüm eşitsizlikleri iyileştirerek, tüm yoksulluğu silerek ve Dünya üzerindeki tüm karanlığı dönüştürdüğünü görselleştirin.

Yeni büyük Kova Çağı'nın saf Işığı indirerek tüm Dünya varlıklarına mutluluk ve sevgiyi getirdiğini imgeleyin.

Meditasyon süresi 20 dakikadır.

İlgili video:
https://youtu.be/jugWr-Vgl84

Yorumlar