GÜMÜŞ HAREKETİ 11-11-2019'da

Tekrar harekete geçme zamanı! Dünyamızın kaderini kendi ellerimize alma zamanı! Gezegensel kurtuluş sürecinin çok uzun sürdüğünü hepimiz kabul ediyoruz. Burada süreci toplu olarak hızlandırmak için bir şansımız var. Bu nedenle, farkındalığımızı ve dünya çapında finansal sistemin enerjisini aydınlatacağımız bir portal oluşturmak için 11 Kasım'da Merkür geçişi fırsatını kullanıyoruz. 
Bunu yayın! Dünya çapında paylaşın! Lütfen web sitelerinize ve bloglarınıza gönderin. Manevi grupları bize katılmaya davet edin. Alternatif bir medya çıkışı biliyorsanız, onlara gönderebilirsiniz. Yerel halk grubunuz için bu işlemi dünyanın bir yerinde yapan bir Facebook etkinliği oluşturabilirsiniz. Bu etkinlik için bir ana Facebook grubuna da ihtiyacımız var. Bununla ilgili bir video oluşturabilir ve Youtube'da yayınlayabilirsiniz.
Bilimsel çalışmalar, kitlesel meditasyonların ve aktivasyonların insan toplumu üzerindeki olumlu etkilerini doğrulamıştır, bu nedenle bu aktivasyona katılacak olan her biriniz, Atılım'ı bize daha da yaklaştırmaya yardımcı olabilir:
Bu aktivasyon, Işık güçlerinin, borç-kölelik finansal sistemi içindeki çıkmazı gidermek ve sonunda insanlığı serbest bırakmak için gezegenin yüzeyindeki Işık enerjisini topraklamasına yardımcı olur. Bu aktivasyonu yapan insan sayısı, süreci hızlandırmak için yüzey insan nüfusunun gücü içindeki en etkili faktördür.
Bu aktivasyonu yaparak 144.000 kişinin kritik kitlesine ulaşabiliriz! Bu dünya çapında enerji alanında büyük bir şifa zinciri reaksiyonu yaratacaktır.
11 Kasım, 11:11 portalının yıllık günüdür ve bu yıl da Güneş'e nadir görülen bir Merkür geçişi günüdür:
Gözlerinizle veya teleskopunuzla geçişi gözlemlemeyi planlıyorsanız, asla doğrudan Güneş'e bakmayın, bu, 2016'da bir önceki geçişte açıkça belirtildiği gibi, görme duyunuza zarar verebilir:
Merkür’ün Güneş’e geçişleri çok nadirdir ve bir sonraki 2032’de gerçekleşecektir. Merkür’den yalnızca 76 ark saniye geçeceği için, 11 Kasım 2019’daki transit, Merkür ve Güneş’in en hassas uyumu olacaktır.
Astrolojik olarak, Merkür'ün Güneş'ten geçişleri, finansla ilgili her şey için mümkün olan en iyi anlardır.
Hepimiz biliyoruz ki mevcut finansal sistem adil değil ve aslında insanlığı köleleştirmek için tasarlandı.
Mevcut finansal sistemin yaklaşmakta olan sistemik çöküşü aslında borç-kölelik balonunun çöküşüdür:
Repo pazarındaki mevcut şoklar, sistemin altında yatan sistemik istikrarsızlık, buzdağının sadece görünen kısmı. Bu şokların arkasındaki mega banka, küresel finansal sistemin merkezinde bulunan JP Morgan'dır:
Mevcut sistemin bir diğer yapısal zayıflığı, ABD dolarının yüksek miktarda sahte olmasıdır. Bu bilgi genel kullanıma girerse, genel rezerv para birimi olarak ABD dolarına olan güveni zedeleyebilir:
Mevcut finansal sistem için daha büyük bir tehdit, merkez bankalarındaki ve diğer finans kurumlarındaki süper bilgisayarlarda depolanan finansal verileri koruyan tüm şifrelemeyi kolayca kırabilen kuantum süper bilgisayarlardır:
Tüm askeri sınıf şifrelemeyi kırabilen ve mevcut finansal sistemi teorik olarak devralabilecek kuantum bilgisayarlar zaten burada:
Teorik olarak, buradaki kuantum hesaplama gücünden sadece buradaki bulut sunucularına giriş yaparak yararlanabilirsiniz (kuantum hesaplama süresinin ilk dakikası ücretsizdir!):
İnsan nüfusunun uyanmış kısmı, finansal sistemin sistemik çöküşüne karşı bir korumaya ihtiyaç duyar.
Bu nedenle Işık Kuvvetleri, 11 Kasım 2019 Pazartesi günü Merkür transit gününde, içlerinden gelen miktarda gümüş satın alınmasını öneriyor.
Bu arada para gümüş paraların pahalı olmadığını bilmek gerekir. Starbucks'taki birkaç kahveye eşdeğerdir, yaklaşık 12 $ karşılığında tek bir ons gümüş sikke satın alabilirsiniz.
Dileyenler kendilerini 1-2 hafta boyunca finanse edecek kadar gümüş alabilirler (sistemik finansal çöküşten sonra beklenen reset süresi).
Yatırım yapmak isteyenler, daha fazla gümüş satın alabilirler çünkü gümüş değer düşüklüğüne uğramış bir madendir ve fiyatın yükselmesi muhtemeldir:
Katılmak isteyen büyük yatırımcıların ETF veya ETN gibi kâğıt gümüşler değil, kendi lokasyonlarında depolanması gereken fiziki gümüş satın almaları gerekiyor.
Gümüşü yerel bayinizden, ebay'dan veya bir bankadan madeni para veya çubuk olarak satın alabilirsiniz:
Kritik 144.000 kişilik kitlenin 11 Kasım'da gümüş alması durumunda, bu, gümüş ve altın fiyatlarının JP Morgan tarafından manipülasyonunu küresel olarak ortaya çıkarmak için gereken tetiklemeyi yaratacaktır:
1970'lerin ortalarında, Hunt kardeşler küresel Kabal'a karşı birkaç yıl boyunca neredeyse gümüş piyasasında hâkim oldu:
Birkaç kardeş bunu yapabildiyse, kolektif gücümüzün ne olduğunu hayal edebilirsiniz.!
Bu bilgi küresel bilince girerse, yeni adil finansal sistemin temellerini belirleyecek olan küresel finansal Reset için gerekli koşullardan bazılarını yaratacaktır.
Ezoterik olarak konuşursak, gümüş bizi bolluğa ve Tanrıça enerjisine bağlayan metaldir:
Enerjetik konuşursak, gümüş almak, bolluğu hayatınıza sokmak için sembolik bir eylem olacaktır.
Aynı zamanda, gümüş satın alma eylemimizi enerjisel olarak destekleyecek, kitlesel bir meditasyon yapacağız.
Meditasyonumuzun amacı, geçişi kolaylaştırmak ve uyumlaştırmak için küresel finansal sistemde mümkün olduğu kadar Işık tutturmaktır.
Bu meditasyon işlemini 11 Kasım Pazartesi günü Londra saatiyle saat 15: 15'te ( GMT), maksimum Merkür geçişi anında yapacağız. Bu, Taipei ve Pekin’de saat 11:15’de, Kahire’de saat 17: 15’de, CET’in Paris’te saat 16: 15’de, New York’ta saat 10’da 15’de, Şikago’da saat 9: 15’e, MST’ye eşittir. Denver ve 7: 15'te Los Angeles'taki PST. Japonya ve Avustralya zaten 12 Kasım’da olacak ve meditasyon Sidney’de 2.15 AEST’de ve Tokyo’da saat 04: 15’te yapılacak.
Türkiye için saat: 18:15 dir.
Saat diliminiz için meditasyon zamanını buradan kontrol edebilirsiniz:
Talimatlar:
1. Rahat bir bilinç durumuna gelmek için kendi tekniğinizi kullanın.
2. Bu meditasyonu, Işığı küresel finansal sisteme getirmek için bir araç olarak kullanma niyetinizi belirtin.
3. Kozmik Merkezi Güneş'ten yayılan, ardından bu evrendeki tüm galaksilerin Orta Güneşlerine dağılan parlak beyaz Işık sütununu görselleştirin. Sonra bu ışığı Galaktik Merkez Güneş'ten giren, daha sonra Galaksimizden geçen, daha sonra Güneş Sistemimize giren ve Güneş sistemimizdeki tüm Işık varlıklarından ve ardından  Dünya gezegenindeki tüm varlıklardan ve ve vücudunuzdan geçerek Dünya'nın merkezine ulaştığını görselleyin.
4. Bu Işığın mevcut finansal sistemin kalan tüm karanlığını dönüştürerek, tüm eşitsizlikleri iyileştirerek, tüm yoksulluğu silerek, tüm insanlığa bolluk getirdiğini hayal edin. Dünyadaki tüm varlıklara saf Işık, Sevgi ve Mutluluk getiren yeni  büyük bir kozmik döngüyü hayal edin.
Meditasyonumuz için önerilen süre 20 dakikadır.
Işığın Zaferine!

Yorumlar

Yorum Gönder