Acil! Barış Meditasyonu

Acil! Türkiye/Suriye ve Hindistan-Pakistan gerginliği için Barış Meditasyonu, 15.45'de, her 4 saatte bir..

Hindistan/Pakistan gerginliği yanında Suriye'deki durum daha da kritik hale geldi. Türkiye kuzey Suriye'de askeri harekat başlattı ve gerginlik büyüyor.

https://www.rt.com/news/470397-turkey-bombs-kurds-syria/

Suriye çatışmasının asıl gizli sebebinin gezegen enerji şebekesindeki en önemli enerji noktalarından biri olan Suriye Tanrıça vortex  savaşı olduğuna dikkat etmek önemlidir. Enerji noktasını kontrol eden her kimse, gezegen yüzeyindeki enerji leyline sisteminin çoğunluğunu kontrol etmeye çok yakındır. Enerji hattı hattını kontrol eden kişi, insanlığın küresel bilincine doğrudan erişime sahiptir.

http://2012portal.blogspot.com/2016/04/the-syria-pentagram.html

Önümüzdeki birkaç gün Suriye'nin geleceğini belirleyecek.

Bu nedenle, 8 Ekim Salı saat 15: 45'te başlayarak, her 4 saatte bir Suriye ve Hindistan-Pakistan ihtilafları için barış meditasyonunu yapacağız.

Bu meditasyon için yönerge: (Bu meditasyon için önerilen süre 15 dakikadır)

1. Sizi rahat bir bilinç durumuna getirmek için kendi tekniğinizi kullanın

2. Suriye'deki ve Hindistan ile Pakistan arasındaki durumlara barış ve şifa getirme niyetinizi belirtin.

3. Galaktik Merkezi Güneşten yayılan ve sonra vücudunuzdan aşağıya inen ve Dünyanın merkezine doğru inen bir pembe Işık sütunu hayal edin.

4. Bu Işığı kalbinizden ve sonra ellerinizle doğrudan Suriye'nin kuzeyindeki Türk ordusunun potansiyel çatışmalarında yer alan herkese  ve Hindistan ile Pakistan gerilimine aktararak, herkesi uyumlulaştırın ve barış getirin. Pembe Işığın sonradan akıp dünyadaki diğer tüm çatışmaları iyileştirmesine izin verin.

5. Tanrıça'nın varlığından, bu potansiyel çatışmalarla ilgili barış ve uyum enerjilerini yönlendirmeyi isteyin. Bu enerjilerin daha sonra akmasına izin verin ve dünyadaki diğer tüm çatışmaları iyileştirin. Bu enerjilerin kalbinizin içinden ve daha sonra ellerinizden bu durumlara birkaç dakika akmaya devam etmesine izin verin.

Tanrıça barış istiyor ve barış olacaktır.

Yorumlar