GEÇİŞ

Cobra Güncelleme 25 Eylül 2019 Çarşamba

GEÇİŞ

Yıldızlararası kaynaklar, kozmik değişimin hızlandığını ve tüm evrenin yeni kozmik döngünün bir faz geçişinden geçtiğini bildirmektedir. Öyleyse deneyimlemek üzere olduğumuz şey yalnızca Galaktik süper dalga değil, aynı zamanda evrenin yaratılmasından bu yana asla yaşanmamış olan kozmik bir değişimdir.


Galaktik Merkez güneş, Subluminal hızlarda bile daha aktif hale geliyor, çünkü Işık hızıyla seyahat eden önceki galaktik süper dalgaların sinyali, çok yakında gelecek olan yeniyle mükemmel bir şekilde sürüklendi:

https://themindunleashed.com/2019/09/supermassive-black-hole-hungry.html

Bu zaten Güneş sistemimizde büyük değişiklikler yaratıyor. Kozmik Merkez Irk, Güneş sistemi boyunca, ay yörüngesinden dışa doğru, heliopausa kadar uzanan çok boyutlu bir yaşam çiçeği ızgarası yarattı. Bu ızgara, gelecek süper dalga için aktarma tamponu görevi görecek.

Chimera grubu, değişimi önlemek için son çabayla, 2017 yılının başından 21 Ocak 2019'a kadar Güneş sistemini mümkün olduğunca fazla anomali ve karanlıkla doldurdu.

2012'den bu yana Chimera, Direnişe karşı güçlü bir savaş başlattı ve aslında onlara yanlış istihbarat infoları düzenleyerek Direnişi birkaç kez kandırmayı başardı. Örneğin, Direniş,  kalması muhtemel Chimera gemileri için Güneş sistemini tarıyordu ve hiçbiri bu gemilerin çok boyutlu solucan deliklerinde saklanıp daha sonra büyük bir sürpriz saldırı düzenleyeceğini düşünmedi.

Bu dezinfo kampanyasından birkaç kez bu blog da payını aldı.. Yine de Direniş'in anlayışla ve beceriyle en iyi şekilde gerçek infoyu verdiğini söylemeliyim ve genel olarak yayınladıkları istihbaratın çoğu geçerli ve doğru.

Şimdi Direniş tüm bu saldırılardan toparlanıyor ve Kuiper kuşağından yeraltı ağına 50 milyon yeni üyeden oluşan yeni bir takviye geldi ve şimdi toplam 120 milyon üyeye ulaştı. Geçişe yaklaşır yaklaşmaz daha fazla takviye gelmesi bekleniyor.

Chimera, Güneş sistemini kaybettiklerini ve şimdi son yerleri olarak Dünya gezegeni ve yeraltı boşluğunu korumaya konsantre olduklarını fark etti.

Hala son savunma hattı olarak toplet plazma bombaları kullanıyorlar. Üst kuarklar sıradan maddeleri garip kuarklardan daha verimli bir şekilde yiyebilir ve tuhaf kuarklardan çok daha tehlikelidir:

https://www.space.com/alien-planets-pulsars-strange-matter.html

Chimera'nın planı, şimdi TR3-B filosuna karşı savunma olarak ABD Uzay Komutanlığını kullanarak güya gezegenin  yüzeyine saldıran  sahte Draco uzaylı istilasına kısmi ifşa getirmektir:

https://thecommonsenseshow.com/activism-conspiracy-tragedy/were-clintons-and-ronald-reagan-talking-about-real-or-fake-alien-invasion

Bundan sonraki karmaşada, Jesuitler finansal sistemi çökertirdi ve birçok kolonide Güneş sistemi boyunca var olana benzer bir yapay zeka distopya yüzey uygarlığı uygulardı:

https://supersoldiertalk.com/wp-content/uploads/2019/08/Cyborg-Medical-PLC-Labs-on-Mars-Bases.pdf

Akıllı telefonların çıkışı, Chimera'nın insanlığı kendine yabancılaştırmayı ve onları teknolojik distopinin karanlık örümcek ağına hapsetme planının bir parçasıydı:

https://qz.com/523746/a-photographer-edits-out-our-smartphones-to-show-our-strange-and-lonely-new-world/

İnsanlığı kontrol altına alacak robotlar zaten geliştiriliyor:

https://www.telegraph.co.uk/technology/2019/09/21/microsoft-chief-brad-smith-says-rise-killer-robots-unstoppable/

Küresel çöküş ve yeni kripto finansal sistemi için Jesuit planı da devam ediyor:

https://www.cnbc.com/2019/09/16/facebook-meeting-with-fed-and-other-central-banks-to-discuss-libra-ft.html

Son birkaç haftada, bu Chimera-Jesuit planını etkili bir şekilde durduran bazı önemli olumlu gelişmeler oldu ve planları başarılı olmayacak.

Pek çok kaynak, Ekim ayında Goldman Sachs veya Deutsche Bank gibi büyük bir bankanın iflasını öngörüyor:

http://www.whatdoesitmean.com/index2991.htm

https://benjaminfulford.net/2019/09/23/many-signs-point-to-imminent-bigger-than-lehman-financial-tsunami/

Kozmik Merkez Irkı,  Işık kuvvetlerinin çöküş durumuyla başa çıkabileceğini ve bilinmeyen planların mevcut olduğunu iddia ediyor.

Direniş, Ekim ayında finansal sistemde büyük bir oynamanın  beklendiğini, ancak henüz sistemik çöküşün yaşanmadığını bildirdi.

Sistemik çöküş aslında borç-kölelik balonunun çöküşüdür ve Hadisenin zamanlaması ile örtüşmesi planlanmaktadır:

https://www.zerohedge.com/markets/financial-storm-clouds-gather

Pek çok ülke hali hazırda dağıtım zincirlerini Hadise için hazırlıyor:

https://www.theorganicprepper.com/walmart-distributor-shtf/

Işık Kuvvetleri her 4 saatte bir Yaşam Çiçeği meditasyonunun yapılmasını istedi.

Işık Kuvvetleri ayrıca durumu istikrara kavuşturmak için gezegenin enerji hatlarına mümkün olduğunca fazla Tanrıça enerjisinin bağlanması gerektiğini dile getirdi:

https://awakeningwomen.com/the-sisterhood-manifesto/

https://goodmenproject.com/featured-content/8-reasons-why-men-should-worship-goddesses-wcz/

Atargatis, Sirius yıldız sisteminden gelen ve binlerce yıl önce Fırat nehrinin kıyısına yumurta şeklindeki bir gemiyle inen bir denizkızı Tanrıçasıdır:

https://en.wikipedia.org/wiki/Atargatis

Arketipi daha sonra Kabal tarafından çarpıtıldı, ancak orjinal enerjisi Hadise sonrası topluma barışçıl geçiş için anahtar enerjilerden biri.

Mevcut çarpık kültürde, cinsel enerjiye dair taze bir bakış açısı gerekmektedir:

https://amuse.vice.com/en_us/article/bjq3ym/matriarchy-sex-women?utm_source=dmfb

http://www.health-science-spirit.com/saint.html

Örneğin, birçok kişi tarafından yargılanan ayak kutsalı, aslında Tanrıça ibadetinin geçmiş yaşam hatırasıdır:

https://esoteric-center.org/foot-fetish/

Arkeologlar nihayet ilk Archon istilasının kanıtını yayınladılar:

https://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-6865741/The-violent-group-people-lived.html

Yakında, yeni bir Cobra röportajı çevrimiçi olarak yayınlanacak. Bu röportajda cevaplanacak sorularınızı info@truthisout.net adresine gönderebilirsiniz.

Ve sonunda, anlayanlar için şifreli bir mesaj:

http://www.maxima-library.org/mob/b/423978?format=read

Işığın Zaferi!

Cobra

Yorumlar

Yorum Gönderme