"2020" Cobra Bülten 5/7/2019

2020

Kozmik ölçekte, bir sonraki kozmik döngüye geçiş devam ediyor. Tamamen kuantum dalgalanmalarından arınmış bölgeler, çoğunlukla galaksiler arası alanda (birincil olarak Cennet Adaları) var olan birincil anomali, hala stabilize edilmemiştir, ancak yıldızlararası istihbarat kaynakları, evrende, kozmik faz geçişinin bir göstergesi olan çok büyük olumlu değişiklikler olduğunu bildirmektedir.
 Bu gezegenin yüzey nüfusu nihayet bu dünyadan çok daha iyi yerlerin olduğunun farkına vardıkça gerçek galaktik bilinci tatmaya başlıyor:
https://www.rt.com/news/467135-exoplanet-ocean-life-earth/

Geçişe yaklaşmaya başladığımızdan, Işık Güçleri hala herkesin, gezegenin çevresindeki enerji ızgarasını dengelemeye yardımcı olmak için Hadise anına kadar sık ​​meditasyon yapmalarını istiyor. Yaşam Çiçeği meditasyonu:
https://turkish.welovemassmeditation.com/2019/08/aslan-kaps-portal-aclsnda-yasam-cicegi.html
Şu anda, gezegenin yüzeyi hala % 85 karanlık güçlerin kontrolü altındadır ve Jesuit'lerin Doğu İttifakı'na sızma planı oldukça başarılıydı. Tüm BRICS ülkelerine (bir dereceye kadar Rusya hariç) son 5 yıl içerisinde Cizvit ajanları tarafından sızılmıştır ve bugün BRICS, Lula'nın Brezilya devlet başkanı olduğu zamankiyle aynı BRICS değildir:
https://www.zerohedge.com/geopolitical/lula-admits-brics-was-created-tool-attack
Jesuit destekli bankacılar şimdi açıkça finansal resetlemenin kendi versiyonunu savunuyorlar:
https://www.zerohedge.com/news/2019-08-23/unprecedented-shocking-proposal-boes-mark-carney-urges-replacing-dollar-libra
https://www.rt.com/business/467175-bank-england-synthetic-reserve-currency/
https://www.zerohedge.com/news/2019-08-24/why-mark-carney-thinks-dollar-can-no-longer-be-worlds-reserve-currency
Mark Carney, Edmonton, Alberta'daki St. Francis Xavier College'de Jesuitler tarafından eğitildi:
https://www.thetablet.co.uk/features/2/5534/the-top-100-a-tablet-special-report-on-britain-s-leading-lay-catholics-in-2015
Jesuit planı Ocak 2020'de dünya çapındaki bir finansal çöküşü inşa etmek ve daha sonra nakitsiz sistemin veya benzer bir küresel kripto para birimlerinin ABD dolarının yerini alacağı, herkesin akıllı telefonlarıyla ödeyeceği ve küresel sosyal puanının ödeme yeterliliğini belirleyeceği nakitsiz bir küresel finansal sistem sunmaktır.
Büyük olasılıkla, finansal çöküş, kritik bir merkez bankası kitlesini iflasa sokacak basamaklı olaylarla tetiklenecektir:
https://www.zerohedge.com/news/2019-08-26/will-central-banks-survive
Jesuitlerin planı hakkında söyleyebileceğim tek şey, onların farkında olmadığı bazı şeyler olduğu.
Ocak 2020'nin durumu hakkındaki diğer tek yorumum, resimdeki patates örneğidir.
Jesuit ajanları alternatif medyanın en az% 80'ine sızmışlardır. Zaman doğru olduğunda bu durum ele alınacaktır.
2020-2025 döneminin eski sistemin geri dönüşü olmayan bir çöküşünün yaşanabileceği bir dönem olduğu bilinci, yavaş yavaş yaygınlaşıyor:
https://www.zerohedge.com/news/2019-09-04/will-everything-change-2020-2025-or-will-nothing-change
Koch kardeşler ile Epstein arasındaki sözleşmeyle ilgili şu bilgiler, güvenilir kaynaklar tarafından onaylandı:
http://www.whatdoesitmean.com/index2963.htm
1996’nın Archon istilası, son aşamalarında, şafaktan hemen önce en karanlık süre. Ve şimdi yüzey toplumunun Draco / Sürüngen unsurları açıkça yamyamlığı destekliyor:
https://www.rt.com/news/467685-cannibalism-promoted-by-academics/
https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=129895
Bu aşırılıkların nedeni, Sürüngenlerin gezegenin yüzeyinden boşaltılmış olmaları ve bu nedenle çıldırmış olmalarıdır. Bağımsız yüzey istihbarat kaynakları, Brezilya ve Orta Afrika'daki yangınların çoğunun sebebinin, kalan Sürüngenleri temizleyen Işık Kuvvetleri olduğunu iddia ediyor.
Önümüzdeki birkaç ay içinde, sublunar (ayın yüzeye yakın kısmı) alanda şiddetli bir aktivite artışı olacak ve ordu buna dikkat çekiyor:
https://www.space.com/us-military-strategic-value-earth-moon-space.html
Önümüzdeki birkaç ay içerisinde, işler plana göre giderse, son 18 ayda olandan çok daha fazla istihbarat paylaşabilirim ve umarım istihbarat bültenlerimde daha az şifreli olacağım.
Işığın Zaferine!


Yorumlar