Işık Güçlerinin Planları

IŞIK GÜÇLERİNİN PLANLARI

Gezegensel Kurtuluş

Temel olarak, Dünya gezegeni ve sakinleri için ışık kuvvetlerinin planlarında üç aşama vardır:

1-Güç yapılarını ve teknolojik kontrollerini zayıflatarak ve ortadan kaldırarak, genel halk arasında farkındalığı artırarak ve Hadise için hazırlık yaparak karanlık güçlerin gücünü ve direncini gevşetmek

2-Karanlık güçlerden, siyaset, finans, medya, sağlık ve bilim alanındaki gücü alarak Kabal üyelerini adalete teslim etmek

3-Dünya'nın gizli tarihini açığa vuran, gezegeni ve insanı temizlemek ve iyileştirmek, dünya dışı zekânın varlığını açıklamak ve insanları tam bilinçliliğe geri getirmek

1. Aşamanın sonuna yaklaşıyoruz ve Hadise sırasında başlayacak olan 2. aşamayı başlatmaya hazırlanıyoruz. Hadise, Pleroma tarafından Galaktik Merkez Güneş'ten gönderilecek çok güçlü bir enerji darbesi olan ve herkesin hassasiyetine bağlı olarak bir dereceye kadar hissedeceği Event flaşı tarafından müjde edilecektir. Bu flaşın Dünya'ya gelmesi üzerine mevcut finansal sistem hemen kapatılacak ve dünya çapındaki tüm Kabal üyelerinin kitlesel tutuklamaları başlayacaktır. Bu herkesin görmesi için televizyonda canlı yayınlanacaktır. 2. aşamada toz duman kalktıktan ve insanlar neler olup bittiğini ve neden olduğunu anlamaya başladıktan sonra, sorumsuz ve karanlık güçlerin yarattığı karışıklığı temizlemeyi amaçlayan 3. aşamaya geçeceğiz. Bu aşama tamamlandıktan sonra, ışık güçlerden yoğun bir yardım gerekmeyecek ve herkes kendi ihtiyaçlarına ve isteklerine en uygun olan seçeneklere sahip olacak.

Şimdiye kadar neler başarıldı..

1994 yılında Anchara Anlaşması'nı takip eden yıllarda çok şey başarıldı. Yeryüzünde durumlar, Orion'dan geri çekilen ve güçlerini güneş sistemindeki ve Dünya'nın etrafında toplayan karanlık güçler nedeniyle daha da kötüleşti. Yüzyılın başlarında ışık güçleri bir karşı saldırıya geçebildi ve yavaş yavaş derin yeraltı ve denizaltı askeri üslerini fethedip temizledi. Bu kısmen Dünya'nın kendi hükümeti subayları ve kısmen de Direniş Hareketi ve kısmen de diğer yıldız sistemlerinden gelen insansılarla, ışık kuvvetlerle hizalı askerler tarafından yapıldı. Sonuç olarak, 500 milyondan fazla fiziksel reptilyan gezegenden çıkarıldı, birçok insan rehinesi kurtarıldı ve toparlanma ve iyileşme için Galaktik Konfederasyon alanlarına götürüldü ve Kabal'ın üçüncü bir dünya savaşını körükledikten sonra saklanmayı planladığı sığınaklar çalışmaz hale getirildi. Ayrıca güneş sistemindeki uydu ve asteroitler üzerindeki karanlık güçlerin daha küçük üsleri ışık güçleri tarafından ele geçirilmiş, perdeleri güçlendiren ve etrafındaki kozmostan anormal enerjiyle çekilen teknolojileri temizlenmiş ve daha fazla insan rehineleri kurtarılmıştır.

2010 yılında, aşılama programları ile uygulanmakta olan en çok fiziksel implantlar ve güçlendirilmiş programlama, insan popülasyonundan Direniş Hareketi tarafından, uzaktan çalıştırılabilen özel bir teknoloji kullanılarak kaldırılmıştır. Daha yüksek bilgiyi baskılayan plazma implantları henüz tam olarak kaldırılmamış, ancak işlevlerinde etkileri azaltılmıştır. Sonraki yıllarda milyarlarca fiziksel olmayan reptilyan ve diğer negatif varlıklar plazma ve eterik düzlemlerden çıkarıldı. 2012 yılında yapılan kitlesel meditasyon portal aktivasyonları ile tüm gelecekteki negatif zaman çizelgelerini tamamen silindi, böylece Kabal'ın küresel felaketler için planlarının herhangi bir şansı kalmadı. Kabal tarafından işletilen pek çok kara operasyon programı ve insan klonlama laboratuarları temizlendi ve kapatıldı. En sansasyonel olanı, Merkez bankasında ve Kabal zulalarında tutulan altının büyük çoğunluğunun Direniş Hareketi tarafından alınması ve Cabal'ın kırılgan havaya dayalı bir fiat para birimi sistemi ile kalmasıdır. Merkez bankası zulalarında yatan şey şu anda altın kaplı tungsten külçelerdir. Ellerinin altına altın almak için Kabal, Batılı ülkelerdeki her şehir ve kasabada altın alım mağazaları kurmuş ve altın madenciliği faaliyetlerini yoğunlaştırmıştır.

İç Dünya uygarlıkları Direniş Hareketi ve yardımsever uzaylılarla kendi aralarındaki temaslarını genişletmiş ve Agartha ağını canlandırmıştır. Gezegenin yüzeyinde Hadise sırasında ve hemen sonrasında doğru yönde gelişmelere yardımcı olacak ve kurulacak birçok insani, çevresel, sosyal ve kültürel projeyi hayata geçirecek Hadise destek grupları oluşturulmuştur. 2015'in başlarında Chimera grubunun tüm fiziksel strangelet ve toplet bombaları temizlendi. 2016 yılında tüm plazma strangelet bombalarının temizlenmesi tamamlandı. Gezegenimizi doğrudan çevreleyen alan dışındaki güneş sistemi, olumsuz varlıkların varlığından temizlenmiş olduğu için Yaldabaoth'un dağılma süreci başlamıştır. İlk adım, Yaldabaoth'un başını kollarından etkin bir şekilde kesen Pleiadesliler tarafından ay yörüngesinde bir takyon zarı yaratılmasıydı. 26 Şubat 2017 kitle meditasyonunun bir sonucu olarak Yaldabaoth'un kolları tamamen çözüldü ve artık gezegenin yüzeyinin hemen üzerindeki alan dışında hiçbir plazma anomalisi bulunmuyor. Şimdi, kalan plazma toplet (quark) bombalarını içeren Yaldabaoth'un başı dağılıyor. Şubat 2018'de, gezegensel kurtuluşun sonlandırma aşamasına girdik; Sığ yeraltı askeri üsleri Kabal mevcudiyetinden temizleniyor ve yüzeyde işlemler de başladı. 2018 yazında, Güneş Sistemi içindeki varlıkların implantlarına, Samanyolu'nun dış kenarlarından gelen karanlık kuvvetler tarafından plazma filamanlarından (yüksek boyutlu iplikler veya tüneller) akan anormal plazmanın hunisi kapatılmıştır.

Hadiseye yaklaşmak ve ulaşmak.

Hadise yaklaştıkça, Kabal üyeleri, Işığa teslim olmaya isteksiz oldukları ve işledikleri korkunç suçlar ve katliamlardan sorumlu tutuldukları için gittikçe daha gerginleşiyorlar. Kaçınılmaz bir şeyden kaçınmaya, gelgiti değiştirmeye, kaos yaratmaya, küresel çatışmaya ve yıkıma yol açmaya çalışıyorlar, ancak planladıkları geniş çaplı eylemler her zaman ışık güçler tarafından durduruluyor. Sadece birkaç insanı öldüren ya da yaralayan küçük çaplı eylemler yapılabiliyor, bu yüzden bu tür hoş olmayan olayların Hadiseye kadar sık ​​sık meydana gelmesini bekliyoruz. Kabal'ın kaderlerine razı olmaları, akıl ve duygusal olarak hazır olmaları tavsiye ediliyor, bunun yerine gecikmeden medet umarak zaman harcadıkları görülüyor.

Hadise başladıktan sonra pek çok kişi şaşkınlıkla ve mavinin ardındaki şeylerle karşılaşacak. Bu noktada, bizim gibi uyanmışlar, akrabaları, arkadaşları, tanıdıkları, halk ve insanlara neler olup bittiğine dair geçmiş ve nihai hedefin ne olduğunu bildirmek zorundadırlar. onun. Bu, kaos miktarını sınırlandıracaktır.Hadise böyle radikal bir olay için insani olarak mümkün olduğu kadar yumuşak bir şekilde gerçekleşmelidir.

Hadiseden Sonra Dünya.

Sadece bir süre gerçek özgürlükte, borçsuz, sefaletten, sömürüden, manipülasyondan, savaşlardan, suçlardan, yalanlardan, aldatmacalardan ve ihanetten uzak yaşayarak insanlar, karanlık güçlerin üstesinden gelmek için ne kadar büyük bir fark yarattığını anlayacaklar. Bu, normal bir yaşam biçimidir, her bir yaşamın mutluluk arayışı içinde olmasına yardım ve destek olur. İnsanların Olaydan önce yaşadığı berbat bir yaşam tarzı (eğer tümüyle yaşam diyebilirseniz), gerçek ve uzlaşma süreci tamamlandıktan sonra memnuniyetle unutulur. Birçok harika şey olacak ve herkes yeteneklerini geliştirmek ve yeteneklerini en derin arzularına tam olarak uygulamak için bolca şans bulacak. Birçoğumuz zaten başarısızlıkları aşmak, tehlikelerle baş etmek ve yolumuza getirdiğimiz engelleri aşmak için çok dikkat çekici ve benzersiz beceriler edindiğimiz için, hizmetlerimiz tüm evrende yüksek talep görecektir. Uzay yolculuğu yakın gelecekte normal bir fenomen olacak.
Çalışma haftaları çok daha az yorucu olacak ve daha ileri teknolojilerin sunulması nedeniyle bugünün çalışma saatlerinin yaklaşık yarısını içerecektir. Daha fazla otomasyon ve robotizasyonun faydaları, elitlere değil genel nüfusa gidecek. Özel hayat da, kopyalayıcıların piyasaya sürülmesi nedeniyle daha kolay olacak (3D yazıcıların daha gelişmiş bir sürümü). Ürünlerin maliyeti, serbest enerji ve düşük vergiler nedeniyle önemli ölçüde azalacaktır. Çevreyi kirleten teknolojiler oldukça hızlı bir şekilde ortadan kaldırılacak ve temiz üretim yöntemleri ve taşıma sistemleri ile değiştirilecektir. Ruhsal gelişim için çok daha fazla dikkat olacak ve onunla gelen her şey, ruhani doğanız üzerinde zaman geçirmek elbette bir sorun haline gelecektir. İnsanlar psişik, ihtiyatlı ve diğer insanların duygularına duyarlı olacaklar; telepatik olarak iletişim kurmayı da öğreneceklerdir.
Sağlık hizmeti de devrim niteliğinde bir dönüşüm geçirecek, insizyonları kullanmak ve insanları yalnızca semptomlarla mücadele eden sentetik ilaçlara koymak yerine, iyileştirme özelliklerine sahip doğal maddelerle tamamlanmış enerjik şifalara dayanacaktır. “Modern” hobiler ve boş zaman aktiviteleri lehine kaybedilen ya da terk edilmiş olan bütüncül gelenekler, gerçek değerleri ve güzelliği hatırlatıldığı için canlanacaktır. Mimari, işlevselliği, açıklığı ve verimliliği vurgulayan temelde erkeksi bir tasarım tarzından mistik, yumuşaklık ve güzellik gibi feminen yönleri içeren dengeli bir tasarım tarzına dönüşecektir. Doğal mimari şekillerini doğadan alır, sezgisel mimari ise eril ve dişil niteliklerini mükemmel bir şekilde birleştirmek için sezgiyi kullanır. Endüstriyel tasarım, bahçe ve peyzaj tasarımları da benzer bir gelişme gösterecektir. Hem pratik hem de güzel, aynı zamanda farklı ürünler üreten el sanatları, insanların her kuruşa iki kez dönmesi gerekmediğinde bir iyileşme görecektir.

Kaynak:
http://www.xekleidoma.info/plans.html?fbclid=IwAR3uORD4g6CCl-ukHPDUdxpnl41SGiNXmpaaArOO3sweHCTpTr7MblJNitg

Yorumlar

  1. bu anlatılanları sanki hep biliyormuşum gibi bir his oluştu içimde..

    YanıtlaSil

Yorum Gönder