EKİNOKS Meditasyonu (20 Mart 2019, 00:58'de)


Mart Ekinoksu; Kuzey Yarımküre'deki ilkbahar ekinoksu ve Güney Yarımküre'deki sonbahar ekinoksudur.

Aynı zamanda Tanrıça enerjisi için güçlü bir andır ve gece ile gündüz arasındaki denge zamanıdır. Dünya Ana, yaz ve kış arasında dengededir. Gece ve gündüz uyum içindedir.

Kuzey yarımküre'de, yön, döngünün ışıklı kısmında tezahür eder. Güney yarımküre'de, diğer yön, döngünün karanlık kısmında tezahür eder. Böylece iki yarım küre birbirine ayna tutar. Bu güzel simetriyi tanıdığımızda ve kendimizi hissetmeye açtığımız zaman, var oluşun bütünlüğünü kavrayabiliriz: Bir olduğumuz gerçeğini.

Kuzeydeki bizler, Bahar Ekinoksu'nu kutlamak için, artık ruhlarımızı ileriye doğru ivmelemek ve gerekli değişiklikleri yapmak için günlerce daha fazla gün ışığına sahibiz. Yenilenme ve yeniden doğuş, diriliş zamanı. Geçiş zamanı, ruhunuzun eskiyi bırakıp, yeni tohumların gelen yaşamın gelişmesi için ekilmesine olanak sağlar. Şimdi Tanrıça, yeni bir yaşam getirmek üzere artık toprağa uzanabilir ve Tanrı, yeşillik alanları gezerek yeni yaşamın filizlenmesine huşu getirebilir.

Güneydeki bizler için, sonbahar ekinoksunu kutlamak, Tanrıça Anne ve PachaMama'ya, Dünya Ana'ya teşekkür etmek için önemli bir zamandır. Topladığımız hasatı kutlama zamanıdır. Neşeyle ve şükranla, geçen seneye bakmak, artık hizmet etmeyenleri onurlandırmak ve salıvermek zamanıdır. Hayatımıza, merkezimize ve dengemize de bakma zamanıdır, böylece geleceğe hazır olabiliriz.

Bu mart ekinoksunu, sevinç ve şükran içinde, güneş, PachaMama (Dünya ana), ay ve yıldızlar, yüksek benlikler / koruyucular, melekler ve başmelekler, galaktik merkez güneş, yıldız ailelerimiz, yükselmiş üstadlar ve Agarta ağı ile birlikte yükselişe saygı duymak için kullanın. Bu geçişi ekim veya hasat mevsimi olduğu için kutlayın.

Bu Ekinoks aynı zamanda senenin son süper dolunayına denk gelmektedir.

Bu fırsatı, Tanrıça ile bağlantı kurmak ve istikrarlı bir geçiş sağlamak için sevgi, merhamet ve şefkat duyarak, gezegende bu kadar yaygın olan zulmü bitirme niyetiyle 21 Mart saat 00:58'de Tanrıça Meditasyonunu yaparak kullanacağız.

Meditasyon süresi 15 dakikadır.

Yönerge:

1. Rahat bilinç durumuna gelmek için kendi tekniğinizi kullanın.

2. Galaktik Merkez Güneş'ten (Samanyolu) çıkan bir pembe bir ışık sütununun bedeninizden geçip Dünya'nın merkezine doğru ilerlediğini görselleştirin. Bu ışığı birkaç dakika boyunca aktif tutun. Ardından gökten küçülerek gelen ve fiziksel bedeninize giren güzel bir Tanrıça biçiminde sevgi dolu bir dişi varlığı imgeleyin.Bu mevcudiyet, içsel dişi yönünüzü ve sizi daha sevgi dolu hale getirecek. Bir süre bu mevcudiyetle birleşin.

(Dilerseniz Işık sütununu Merkez Güneş'ten başlatın)

3. Fiziksel ve fiziksel olmayan tüm karanlık varlıkların gezegenimizden çıkarıldıkça savaşlar ve çatışmaların ötesine ilerleyen, kadın ve erkeklerin kusursuz bir anlayışta olduğu, insanlık için parlak bir ruhsal gelecek hayal edin. Kendi ruh ve gücüyle bağlantıya geçip ilham ve rehberlik alarak içindeki dişil/eril yönlerini dengeleyerek yaralarını iyileştiren insanları imgeleyin.

4. Sonra yavaşça ayağa kalkarak:

--- Ellerinizi başınızın üzerine kaldırarak bedeninizi saat yönünde yavaşça döndürmeye başlayın.
--- Bunu yaparken iiiiiiiii sesini çıkarın. Bu ses tüm bedeninizde titreşir. Bu sesi çıkarırken bir yandan bedeninizin parlak bir ışık sütununa dönüştüğünü imgeleyin. Bu ışık sütununda gökkuşağının renklerinde milyonlarca yıldızın yayıldığını görselleştirin.
--- iiiiiiiiiii mantrasını söyleyerek dönmeye devam edin. Birkaç dakika sonra ellerinizi aşağı bedeninizin yanına indirin ve bu şekilde saat yönünde dönmeye devam edin.
--- Bu şekilde dönerken bu defa eeeeeaaaaa mantrasını söylemeye başlayın, bu ses bedeninizde titreşsin. Kalbinizden dışarı tüm gezegene yayılan, genişleyen Işığın gökkuşağı vorteksini imgeleyin. Ruhsal rehberlerinizi, yükselmiş üstadları, Pleiadeslileri, melekleri, ikiz ruhlarınızı, ruh eşlerinizi, ruh ailelerinizi, yunusları ve diğer ışık varlıklarını çağırın.
--- eeeeeaaaaa mantrasını söyleyerek dönmeye devam edin ve bir süreliğine tüm bu Işık varlıklarıyla birlikte kalmaya devam edin.

Tanrıça'nın Zaferine!

Yorumlar