Saf Işık sütununda "Ben Benim" Varlığı ile Birleşme Meditasyonu


Yükseliş bu evrendeki tüm varlıkların amacıdır. Hepimizin beklediği Hadise, bu gezegendeki her varlık için Yükseliş sürecinin tetikleyici noktasıdır.

http://2012portal.blogspot.com/2018/07/planetary-ascension-process.html

Geçmişte Cobra tarafından belirtildiği gibi, Hadiseden önce, bireysel Yükseliş yolunuzu hızlandırmanın en hızlı yollarından biri kozmik kobra nefesi uygulamaktır (2012portal blogunun yazarı ile doğrudan ilişkili DEĞİLDİR).

http://www.ipsalutantra.org/practices/

Başka önemli bir element ise kendinizin "BEN BEN'İM"  (I AM) varlığı ile buluşmadır:

https://higherdensity.wordpress.com/2014/05/11/archangels-and-devas-blog-raising-your-vibration-through-the-pillar-of-pure-white-light-merging-with-the-i-am-presence-at-the-throne-of-the-i-am-that-i-am-11-2-13/

https://archangelsanddevas.wordpress.com/2013/10/02/raising-your-vibration-through-the-pillar-of-pure-white-light-merging-with-the-i-am-presence-at-the-throne-of-the-i-am-that-i-am/






Saf Işık ve Ben olan Ben (I AM) Varlığı ile Birleşmek için bireysel bir meditasyon, Başmelek Mikail'in kanalizasyonu yoluyla insanlığa verilmiştir:

https://web.archive.org/web/20190620103430/http://www.nasrinsafai.com/angels/archangel-michael/

Başmelek Mikail bizi Saf Beyaz Işık Sütunu ile tanıştırıyor. Saf Beyaz Işık Sütunu dediğimizde, titreşim frekansımızı yükseltebilir ve korumayı etrafımızdaki bu Işığın doğasında barındırabiliriz.

Bu sütunun amacı, Kaynağa bağlı hissetmenize yardımcı olmak için titreşim frekansınızı yükseltmektir. Ne kadar çok Işık tutarsanız, gelecekteki dikkat dağıtıcı unsurlar ve engellerle başa çıkma yeteneğiniz o kadar büyük olur. Sorunlar ve engellerden kolayca rahatsız edilmeyecek veya etkilenmeyeceksiniz. Engeller, ancak izin verdiğinizde sizi olumsuz etkileyebilir. Onların böyle bir etkiye sahip olmalarına izin veriyorsunuz çünkü kendinizi yalnız, dışlanmış, korku dolu ve olaylarla başa çıkmakta zayıf hissediyorsunuz.

Ruhsal olarak geliştikçe, daha da fazla Işığa layık olursunuz ve bununla birlikte tüm engelleri fethetme yeteneği gelir.

Çevrenizdeki enerjiyi değiştirmek ve her sabah ortaya çıkan kendi titreşiminizi Yüksek Işığa yükseltmeniz bu meditasyonun yazarı tarafından önerilir. Etrafınızda tezahür etmesi için Saf Beyaz Işık Sütunu'na çağrı yapın. Işığa girin ve BEN'İM Varlığı ile birleşmek için niyet edin. Ardından, uyumadan önce gece bunu tekrar yapın.

Aşağıdaki meditasyon talimatları, yukarıdaki bağlantılarda verilen orijinal talimatlarla aynıdır. Birkaç paragraf yerine adımlar haline getirdik. Bu meditasyonun önerilen süresi 20 dakikadır, böylece istenen etki elde edilebilir.

İşte bu meditasyonun yönergeli sesli videosu bir çok dilde aşağıda:

https://bit.ly/2xkTGOw

Yönerge:

1. Derin bir nefes alın ve bu meditasyona başlamak için rahat bir pozisyonda oturun veya uzanın.

2. Şimdi şu çağrıyı söyleyin: 
"Saf Beyaz Işık Sütunu'nu etrafımda oluşmaya ve bedenimi sarmaya  çağırıyorum. Ben BEN'İM Varlığına çağrımdır. BEN'İM Varlığından benimle birleşmesini istiyorum."

İlk başta kendi enerji alanınızda bir değişiklik ya da değişim hissetmekte güçlük çekebilirsiniz. Azim etmeniz ve Işık Sütunu'nun sizi kuşatmasını istemeniz önemlidir. Bazen titreşiminiz o kadar düşüktür ki  BEN'İM Varlığı size ulaşamaz. Bunun nedeni, belirli bir enerji titreşimi seviyesinin altına inememesidir. Bu nedenle, kendi titreşiminizi huzura ulaşacak bir frekansa yükseltmeniz gerekecektir. Işık Sütunu etrafınızdaki titreşimi artıracaktır. İçinde dururken, daha düşük titreşimler çözülür ve daha fazla Işık ve Enerji toplamaya başlarsınız.

3. Işık Sütunu, Işık Silindir,  Işık Tüneli isteyin; nasıl söylediğin önemli değil; önemli olan kendinizi Işık'la sarmak ve titreşiminizi yükseltmesine izin vermektir.

4. Bu Sütun, Silindir veya Tünelin üstünde sizi bekleyen Varlığı gözünüzde canlandırın. Orada olduğunu hayal edin. Bırakın kalbiniz zihninizi Onun orada olduğuna ikna etsin. Bu noktada, enerjiyi başınızın üstündeki Taç Çakranızdan yukarı doğru hareket ettirmeye başlayın.

5. Bu Işık Sütununun içinde Yüksek Işık yönünde yukarı doğru hareket edin.

Başınızın üstünde de çakralar vardır (bakınız alt resim), sekizden on ikiye çıkan çakralar. Enerjinin Sekizinci Çakranıza yükseldiğini, bu çakraya enerji vermek için durakladığını hayal edin.

6. Enerjinin Dokuzuncu Çakranıza kadar ilerlediğini, o çakraya enerji vermek için durakladığını hayal edin.

7. Şimdi enerjinin Onuncu Çakranıza yükseldiğini, bu çakraya enerji vermek için durakladığını hayal edin.

8. Enerjinin Onbirinci Çakranıza kadar ilerlediğini, o çakraya enerji vermek için durakladığını hayal edin.

9. Şimdi enerjinin Onikinci Çakranıza doğru hareket ettiğini ve bu çakraya enerji vermek için durakladığını hayal edin.


Bu yolla enerji, çakralar boyunca, gerçekliğin on üçüncü boyutunda Onikinci Çakraya kadar ulaşmak için BEN BEN'İM Varlığına taşır. Orada BEN BEN'İM Varlığı ile buluşacaksınız. Tanrı'nın formda tezahür ettiği özü olan BEN'İM Varlığı, BEN BEN'İM Tahtında oturmaktadır.






10. Şimdi kendinizi BEN'İM Varlığı ile tanışmak ve onunla birleşmek için yaklaşırken hayal edin. Mevcudiyet, Saf Işık yayan eterik bir bedene sahiptir. Işık her yönden parlıyor. BEN'İM Varlığının enerjisinde yıkanırken yaparken bir süre duraklayın ve sessiz kalın.

Bunu her uyguladığınızda, BEN BEN'İM Varlığının ışığını absorbe etmeye etmeye ve somutlaştırmaya başlayana kadar daha yüksek bir ışık seviyesini absorbe edebileceksiniz. O zaman BEN BEN'İMin tahtına oturmaya ve ışığı tamamen almaya  davet edilebilirsiniz. Kendinizi Mevcudiyet ile tamamen birleşmiş bulduğunuzda, sizinle birlikte olarak bedeninize  birlikte gelmeyi  isteyebilirsiniz. Bunu üç kez yapın.

11. İlk turda, Ben'im Varlığı ile tanışır, birleşirsiniz. Varlığı sizinle geri getirin ve bedeninizi Varlık ile başınızın üstünden ayaklarınızın dibine, Dünya Ana'nın çekirdeğine kadar nüfuz ettirin..

12. İkinci turda, Beyaz Işık Sütununun içinde tekrar BEN BEN'im Varlığı ile; Birlik'te karışıp, birleşip BİR olma halini duyumsayın.  Bu enerji titreşimini aşağı doğru çekin ve bedeninizin ve varlığınızın her çakrasına, ayaklarınızın altına ve ayaklarınızdan Dünya Ana'nın çekirdeğine indirin.

13. Üçüncü turda aynı şekilde geri gidin ve BEN'İM Varlığı ile birleştikten sonra sorularınızı sorun. Sorularınızı tamamladığınızda, yanıtları dinleyin. Kalan cevaplar, ihtiyaç duyuldukları anda gelir. Vücudunuzu yenilemek için, BEN BEN'İM'le birleşmiş özünü bedeninize getirin.


Işığın Zaferine!

Ç.Kıvılcım Türkay

Yorumlar