Corona Virüse Son Meditasyonu / Her pazar 18:00'deCOVID-19 salgını salgını hala devam etmektedir ve salgının ana bölgeleri ABD ve Avrupa'ya kaymıştır.

Corona virüs ile enfekte olan insan sayısı 1.5 milyona ulaştı, ölüm sayısı dünya çapında 88.000'den fazla. ABD şimdi dünyadaki COVID-19 hastalarının neredeyse üçte birine sahiptir.

Sonuç olarak, Corona virüsü sonlandırma meditasyonumuzu güncelledik, böylece ABD odak alanımıza dahil edilecek.

Şimdi, her pazar yaptığımız  özgürlük meditasyonunun  yerine her pazar saat 18.00 'de Yükseliş zaman çizgisi/ Corona virüsü sonlandırma  meditasyonunu (görselleme)  yapmaya davetlisiniz.

Ayrıca, Corona virus Sonlandırma  Meditasyonunu arzu ettiğiniz ettiğiniz sıklıkta yapmanız teşvik edilir.

Sesli yönerge videomuz:

https://www.youtube.com/watch?v=1y8wLLIUtN4&list=PL-ujIE4tLGbFHnJfnFbIsXQxojpbaRLZI&index=48&t=448s

Yönerge:

1. Kişisel tekniğinizi kullanarak kendinizi sakin bir bilinç durumuna getirin.
2. Bu meditasyonu kullanarak, gezegeni en uygun zaman çizgisine doğru konumlama ve corona virüsünü tüm dünya üzerinden silme niyetinizi belirtin.
3. Kozmik Merkezi Güneş’ten çıkan parlak beyaz bir Işık sütununun evrenimizdeki tüm galaksilerin Merkezi Güneşlerine ulaştığını vizyonlayın (imgeleyin).
4. Galaktik Merkezi Güneşimize giren bu ışığın daha sonra galaksimiz boyunca ilerlediğini, ardından Güneş Sistemimize girerek Güneş Sistemimizdeki tüm Işık varlıklarının içinden geçtiğini, nihayet Dünya üzerinde yaşayan tüm insanların ve tabi kendi bedeninizin de içinden geçerek Dünya’nın merkezine ulaştığını imgeleyin.
5. Bu ışığın dünya üzerinden var olan tüm corona virüs parçacıklarını dönüştürdüğünü, gezegende enfekte olmuş tüm alanları dezenfekte ettiğini, tüm hastaları iyileştirdiğini ve bu durumun yarattığı tüm korkuyu ortadan kaldırarak dünyaya yeniden dengeyi getirdiğini vizyonlayın (imgeleyin).
6. Dünya gezegeni üzerindeki olayların olabilecek en pozitif zaman çizgisine doğru geçiş yaptığını, tüm salgınlardan, savaşlardan ve tüm küresel hakimiyetlerden uzaklaştığını, özgürleştiğini vizyonlayın (imgeleyin).
Beyaz, Pembe, Mavi ve Altın rengi ışıkların dünya üzerindeki tüm eşitsizlikleri şifalandırdığını, yoksulluğa son verdiğini ve insanlığın tamamına Bolluk ve Bereket getirdiğini vizyonlayın (imgeleyin). Yeni büyük kozmik döngü olan Kova Çağı’nın başladığını ve Dünya üzerindeki tüm varlıklara Işık, Sevgi ve Mutluluk getirdiğini vizyonlayın (imgeleyin).


Işığın Zaferi!

Yorumlar