9/2/2020 Dolunay meditasyonu ve Uluslararası uzaktan şifa seansları


Önümüzdeki hafta Suriye için Barış Meditasyonu da dahil olmak üzere uzaktan şifa seansları ve Dolunay meditasyonları için hatırlatma..


Aylık Uluslararası Yükselmiş Üstadlar  ve Yıldız Şifa Işınları Uzaktan Şifa Oturumları

Her Dolunay Uluslararası Altın Çağ Grubu ve Değişime Hazırlık Japonya, dünyadaki insanların iç varlıklarını ve zihinlerini iyileştirmelerine yardımcı olabilecek iki seans uzaktan iyileşme sunuyor. Bu herkese bir hediye ve ücretsiz.

https://www.welovemassmeditation.com/2018/08/monthly-ascended-masters-and-stellar.html

Bu ay için, iki uluslararası uzaktan tedavi oturumu aşağıda listelenen zamanda gerçekleştirilecektir:

İlk Gün: 7 Şubat Cuma, 17:00 - 17:30 TR saati

İkinci Gün: 8 Şubat Cumartesi, 17:00 - 17:30 TR saati


Yukarıda belirtilen zamanda, bu uzaktan iyileştirmelere erişmek için lütfen YouTube kanallarını ziyaret edin.

https://www.youtube.com/channel/UCUXWdUM-4nolUoUYxv223MA

Lütfen bu oturumların birine veya her ikisine katılmaktan çekinmeyin.

Bu uluslararası uzaktan şifa seansları için oluşturduğumuz Facebook etkinliği:

https://www.facebook.com/events/1344514119062287

Bu uluslararası uzaktan tedavi hakkında daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki Uluslararası Altın Çağ Grubu bağlantısını da ziyaret edin.

https://www.golden-ages.org/2016/12/monthly-ascended-masters-stellar-healing-rays-remote-healing/Dolunay Meditasyonu, 9 Şubat Pazar, 17:45 TR saati

Dolunay Kitle Meditasyonumuz 9 Şubat Pazar günü 17:45'de yapılacaktır. Bu kez, dünyadaki çoğu insan ayın dolunayında  bu meditasyona katılabilir.

https://www.welovemassmeditation.com/2018/12/full-moon-meditation-new-moon-peace.html


Dolunay Meditasyonu için Facebook etkinliğini burada bulabilirsiniz:

https://www.facebook.com/events/2498404403569474

Dolunay Meditasyonu yönerge:

1. Rahat bir bilinç durumuna gelmek için kendi tekniğinizi kullanın.

2. Bu Dolunay meditasyonunu Saf İlahi Dişil enerjiyi gezegenin yüzeyine çapalamak ve gezegensel kurtuluşa yardımcı olmak için bir araç olarak kullanma niyetinizi belirtin.

3. Galaktik Merkezi Güneş'ten çıkan bir Işık direğini gözünüzde canlandırın, sonra güneş sistemimizdeki Işığın tüm noktalarından geçerek, Dolunay'dan ve sonra vücudunuzdan Dünya'nın merkezine doğru akın. Dünyanın merkezinden yükselen, sonra vücudunuzdan yukarı ve gökyüzüne doğru, Dolunay'dan ve Güneş sistemimizdeki ve galaksimizdeki tüm Işık varlıklarına doğru geçen ve sonunda Galaktik ile bağlantı kurarak başka bir Işık direğini görselleştirin. Merkez ve Kaynak,  artık iki  ışığa bağlısınız, ışık aynı anda hem yukarı hem de aşağı akıyor. Bu ışık sütunlarını birkaç dakika aktif tutun.

4. Dolunay boyunca yükselen ve Dünya'nın yüzeyine doğru akan saf Tanrıça enerjisini gözünüzde canlandırın. Gezegendeki tüm varlıkları ve Gaia'nın kendisini kapsayan ve iyileştiren bu enerjiyi gözünüzde canlandırın. Bu saf Tanrıça enerjisini kendi benzersiz ve olumlu şekilde deneyimleyen Dünya'daki tüm varlıkları görün. Aktive edilen gezegendeki tüm Tanrıça vortekslerini gözünüzde canlandırın.

5. Gezegenin yüzeyinde kalan tüm birincil anomali ve karanlık varlıkları temizleyerek Dolunay'ın Tanrıça enerjisini gözünüzde canlandırın.

6. Işık Kuvvetlerinin tüm operasyonlarını tam süratle gözünüzde canlandırın. Etkinlik sırasında tüm yüzey gerilimlerini yatıştıran Tanrıça enerjisini gözünüzde canlandırın.

7. Tanrıça'nın Koşulsuz Sevgisinin tüm varlıkları kapsadığı ve tüm insanların Barış, Uyum, Sevgi ve Anlayışta birbirleriyle yaşadığı yeni bir Altın Çağı hayal edin. Hem bilimsel hem de manevi bilginin ikinci rönesansını görselleştirin. Herkesin ihtiyaçlarının karşılandığını ve yaşamlarını istedikleri gibi yaşayan toplumu hayal edin...Suriye için Barış Meditasyonu, 9 Şubat Pazar, 10.33 TR saati

Dolunayın tam zamanında, 9 Şubat Pazar günü, saat 10:33'de Suriye için Barış Meditasyonu da yapacağız.

Suriye çatışmasının gerçek gizli nedeninin, gezegensel enerji şebekesindeki en önemli anahtar enerji noktalarından biri olan Suriye tanrıçası girdabı için savaş olduğunu belirtmek önemlidir. Bu enerji noktasını kim kontrol ederse, gezegensel yüzeydeki enerji ley hattı sisteminin çoğunluğunu kontrol etmeye çok yakındır. Enerji ley hattı sistemini kim kontrol ederse, insanlığın küresel bilincine doğrudan erişebilir.

http://2012portal.blogspot.com/2016/04/the-syria-pentagram.html

Dolunayın enerjisini kullanarak, durumun hızlı ve mümkün olan en iyi şekilde çözülmesine yardımcı olmak için Suriye'ye daha fazla tanrıça enerjisi bağlayabiliriz.

Talimatlar da dahil olmak üzere bu meditasyon hakkında bilgi burada bulunabilir:

https://www.welovemassmeditation.com/2018/05/make-it-viral-peace-meditation-for.html

İşte bu meditasyon için Facebook etkinliğimizin bağlantısı:

https://www.facebook.com/events/765810210594622


Işık  Kuvvetleri aynı zamanda Suriye'de barış için meditasyon yapmak isteyen herkesten mümkün olduğunca sık destek istemektedir.

Suriye ve İran için her 4 saatte bir Barış Meditasyonuna katılmaktan çekinmeyin. Bu meditasyonu istediğiniz sıklıkta da yapabilirsiniz.

https://www.welovemassmeditation.com/2019/10/urgent-peace-meditation-for-syria-and_7.html

https://www.welovemassmeditation.com/2019/07/urgent-meditation-for-iran-daily-at-4.html

Işığın Zaferi!

Yorumlar