Finansal ResetSilver Trigger (Gümüş Hareketi) aktivasyonumuz kritik kütlenin yaklaşık
% 80'ine ulaştı. Hedefimize ulaşamamıza rağmen, başarımız önemliydi, çünkü finansal Reset'e giden gezegensel yolu kolaylaştıracaktır.
On binlerce Işık işçisi gümüş satın aldı ve bu, gelecekteki bolluklarının tezahürü için tohum haline gelecek, bunu gelecek blog yazılarından birinde ayrıntılı olarak açıklayacağım.
Avrupa'da sabahın erken saatlerinde, 11 Kasım gecesi gece yarısından kısa bir süre sonra, belirli bir “Aile” Sydney borsasında hızla teslimat isteyerek 100 tondan fazla gümüş satın aldı. Bu, gümüş fiyatını artırdı, çünkü gümüş fiyatının ana sevk sitelerinden biri olan Kitco web sitesindeki aşağıdaki ekran görüntüsünde görülebiliyor:(Bkz resim)

Gümüş fiyatı dakikalar içinde neredeyse% 40 arttı, yaklaşık bir saat sonra yapay olarak bastırılmadan önce.
Gümüş fiyatındaki garip artış, yaklaşık 12 saat sonra Kitco web sitesinden silindi ve gümüş fiyat eğrisi eski haline döndü:

https://www.kitco.com/charts/livesilver.html

“Aile”, Finansal harekete katılanlar arasında, Finansal Reset ve Hadise sırasında tüm bu gümüşleri eşit olarak paylaşacaklarını bildirdi. Bu iddiaları doğrulayamam ya da reddedemem.
Kritik kitleye ulaşmadığımızdan, Işık Kuvvetleri umduğumuz yollarla doğrudan finansal sisteme doğrudan müdahale edememektedir, ancak aktivasyonumuzun acil bir etkisi, ana akım medyadaki yeni mali çöküş konusunda yoğun bir istihbaratıdır. 11 Kasım:

https://humanitiesintel.blogspot.com/2019/11/here-are-some-posts-from-cobra-below.html

Kara Soy aileleri ve Jesuitler, borç balonunun büyümesini teşvik ediyor ve küresel ekonomiyi dikkatlice sistematik bir çöküşe yönlendiriyorlar. Bunu, güçlerini pekiştirmek ve halkın maliyesi üzerinde tam kontrol sahibi olacak küresel ve merkezi bir dijital finansal sistemi tanıtmak için yapıyorlar:

http://brucewilds.blogspot.com/2019/11/crashing-financial-system-for-fun-and.html

Küresel merkez bankacılığı politikasının Fed'in değil Uluslararası Yerleşim Bankası'nın (BIS) belirlediğini ve Torlonia Kara Soylu ailesinin BIS'i kontrol ettiğini anlamanız gerekir:
https://returnofzeus.blogspot.com/2019/08/borghese-torlonia-banking-mafia.html
Yeni, yeşil kripto temelli finansal sistem için planları burada iyi tanımlanmıştır:
https://www.goldmoney.com/research/goldmoney-insights/plans-for-a-global-dystopia
Eski finansal sistemi çökertme yöntemleri burada açıklanmaktadır:
https://www.rt.com/business/472470-fed-repo-market-intervention/
JP Morgan ve Deutsche Bank, yıkımı başlatması en muhtemel tetikleyicilerdir.
Birkaç gün önce Deutshe Bank hakkında bu makale yayınlandı:
http://theeconomiccollapseblog.com/archives/the-deutsche-bank-death-watch-has-taken-a-very-interesting-turn
Aynı gün Zerohedge'de tekrar yayınlandı ve Deutsche Bank'ı panik kipine göndererek, daha sonra silinen bir kamuoyuna yeniden kamuoyuna açıklanmasına neden oldu:
https://www.finextra.com/newsarticle/34712/deutsche-bank-collapse-rebuttal-sets-off-twitter-storm
Karanlık güçler orijinal planlamacılar DEĞİLDİR, sadece "kaçırma" için planlarını uyarlıyorlar.

Sistematik çöküşün asıl sebebi, servet eşitsizliği ve toplumun sürdürülemez hale geldiği noktaya ulaşan borç patlamasıdır. Fizik açısından, karanlık güçlerin toplumu kontrol etmesi için ihtiyaç duydukları enerji miktarı, artık hiçbir şeyi kontrol edemeyecekleri noktaya kadar katlanarak büyüyor ve sistemleri çöküyor:
https://www.rt.com/business/473448-warren-buffett-federal-reserve/

Bu gerçekleştiğinde, karanlık güçler çöküşü düzenlemeye çalışacak ve Işık kuvvetleri (Direniş Hareketi ve Galaktik Konfederasyon), New York'taki JP Morgan merkezinde bulunan küresel bankacılık bilgisayarını kırmak için gelişmiş kuantum bilgisayarlarını kullanacak.

Yeni finansal sistem tanıtılacak:
http://2012portal.blogspot.com/2012/04/normal-0-microsoftinternetexplorer4_28.html
Altın destekli bir kuantum finansal sistem olacak:
https://lovehaswon.org/the-qfs-and-the-gcr-are-golden-ron-giles/
http://finalwakeupcall.info/en/2019/03/06/qfs-off-world-monetary-system/
https://www.zerohedge.com/markets/central-bank-issues-stunning-warning-if-entire-system-collapses-gold-will-be-needed-start
Verimlilik, kültür ve beceriye dayanarak:
https://www.armstrongeconomics.com/armstrongeconomics101/economics/culture-workforce-are-key-to-the-value-of-a-currency/
https://www.peakprosperity.com/the-end-of-money-3/
Bunun gerçekleşmesi beklendiğinde, söylemeye yetkim yok ancak birçok çevrede perde arkasında, “2020 çöküşü” hakkında konuşulacak olan konu:
https://benjaminfulford.net/2019/11/11/deliberate-implosion-of-financial-system-being-engineered-to-kick-start-new-financial-system/
Planın özeti:
http://www.roadtoroota.com/public/190.cfm


Cobra,15.11.2019

Işığın Zaferine!

Yorumlar