Acil! İran meditasyonu her gün 19.00'da

Acil! Her gün 19.00'da İran için meditasyon

2018'den bu yana, Suudi Arabistan, İsrail ve ABD'deki Jesuits / Rothschild fraksiyonu, Malta Şövalyeleri ile İran'a savaş açmaya çalışıyor. Şii-Sünni çatışmasının temelini oluşturan Roma-Pers savaşlarının enerji imzasını kullanmaya çalışıyorlar.

https://www.welovemassmeditation.com/2018/01/meditation-for-iran.html

Ve Mayıs 2019’da, İran ile ABD arasındaki çatışma yeni bir seviyeye yükseltildi.

https://en.wikipedia.org/wiki/Iran%E2%80%93United_States_relations#2019_escalation_in_tensions

Ne yazık ki, son iki gün içinde her iki tarafı da büyük bir savaşa daha fazla iten yeni gelişmeler oldu. Bu yeni gelişmeleri açıkça anlatan aşağıdaki makaleyi okuyabilirsiniz.

https://stillnessinthestorm.com/2019/07/on-the-brink-of-world-war-3-here-are-5-major-developments-within-the-last-48-hours/

Kabal, bu savaşı Epstein skandalı için bir dikkat dağıtıcı olarak kullanmaya çalışıyor.

Bu nedenle, gerginliğin azaltılmasına yardımcı olmak ve İran ile ABD arasında büyük bir çatışmayı önlemek için her gün saat 19: 00'da acil bir meditasyon düzenliyoruz.

İşte bu meditasyon için Facebook etkinliği:

https://www.facebook.com/events/2464075163813794/

Bu meditasyonun talimatları: (Bu meditasyon için önerilen süre 15 dakikadır)

1. Sizi rahat bir bilinç durumuna getirmek için kendi tekniğinizi kullanın

2. İran’daki duruma barış ve şifa getirme niyetinizi belirtin.

3. Galaktik Merkezi Güneşten yayılan ve sonra vücudunuzdan aşağıya inen ve Dünyanın merkezine doğru inen bir pembe Işık sütunu hayal edin.

4. Kalbinizden ve sonra ellerinizden doğrudan İran ihtilafına karışan herkese akan, herkesi uyumlu hale getiren ve barış getirerek akan Işığı görselleştirin. Pembe Işığın sonradan akıp dünyadaki diğer tüm çatışmaları iyileştirmesine izin verin.

5. Tanrıça'nın varlığından, İran çatışması ve buna dahil olan herkesle ilgili çözülmemiş tüm durumlara barış ve uyum enerjilerini yönlendirmesini isteyin. Bu enerjilerin daha sonra akmasına izin verin ve dünyadaki diğer tüm çatışmaları iyileştirin. Bu enerjilerin kalbinizden ve sonra ellerinizden birkaç dakika boyunca İran'daki bu duruma akmaya devam etmesine izin verin.

Tanrıça barış istiyor ve öyle olacak.

Yorumlar