Kozmik Merkezi Irk

21 Ocak'taki Işığın Dönüşü meditasyonumuz, Kozmik Merkez ırkın dikkatini çeken, evrende tutarlı bir bilinç sinyali yarattı.

Kozmik Merkezi Irk, Kozmik Merkez Güneş'in etrafında gelişen en gelişmiş ırktır. Şimdi dikkatini Dünya gezegeni ve özgürlüğüne odaklamaya başladı, çünkü şimdi gezegenin yüzeyinde bu tür gelişen varlıklar ile işbirliğini mümkün kılmak için yeterli bilinç var.


Bu etkileşimin bir sonucu olarak, orta vadede yüzey nüfusuna gelecekteki kurtuluş planının bazı yönleri açıklanacaktır.

Güneş Sistemimiz artık Kozmik Merkez ırktan varlıklarla doludur ve Jüpiter Komutanlığı, Ashtar Komutanlığı, Atlantis Komutanlığı, Pleiadian, Sirius ve Andromeda Filosu, Direniş Hareketi, pozitif Agartha fraksiyonları ve SURFACOM denilen özel kuvvetler Işık Kuvvetleri ile işbirliği yapıyorlar.
Kozmik Merkez ırk varlıkları ayrıca meditasyonlarında, hayallerinde ve vizyonlarında yüzey nüfusunun en ileri üyeleriyle iletişim kuruyor.


Işık Kuvvetlerinin talebi üzerine, Kozmik Merkez ırkı ile bağlantı kurmak ve işbirliği yapmak için kullanabileceğiniz bir meditasyon öneriyorum.

1. Rahat bir bilinç durumuna gelmek için kendi tekniğinizi kullanın.

2. Bu meditasyonu gezegensel kurtuluş için bir araç olarak kullanma niyetinizi belirtin.

3. Kozmik Merkez Güneş'ten kaynaklanan Kozmik Merkez ırkından varlıkları görselleştirin, ardından bu evrendeki tüm galaksilerin Merkez Güneşleri aracılığıyla dağıldıklarını görün. Sonra bu varlıkları Galaktik Merkez Güneşe, ardından Alcyone Pleiadian yıldız geçidine, ardından Sirius yıldız geçidine, ardından Güneş Sistemimize girerek ve Güneş Sistemimizin içine konumlandırılmış bir yaşam mandala çiçeği içinden geçerek ve ardından tüm Işık Kuvvetleriyle bağlantıya geçirerek görselleştirin. Yüzeyler üstünde, yüzeyler altında ve Dünya gezegeninin yüzeyindeki Işık kuvvetleri.

4. Bu Evrenin kalan tüm karanlığını yalnızca Işık kalana kadar dönüştüren Kozmik Merkez ırkından varlıkları görselleştirin. Tüm Evrendeki tüm varlıklara saf Işık, Sevgi ve Mutluluk getiren yeni bir büyük kozmik döngüyü hayal edin.

Macaristan'daki Lengyel Tanrıça Vorteksi, Kozmik Merkez ırkının enerjileri için giriş noktası seçildi. Bu seçimin nedenleri, 1996 Arkon istilası, en ileri Işık İşçilerinin sosyal dinamiği davranış kalıpları, geç Atlantik Akdeniz kolonilerinin dış sınırının konumu ve Lengyel kültürünün şenlerinin Galaktik Merkez Güneşi ile bilinçli bağlantısı ile ilgili olmalı. Galaksimiz:

https://en.wikipedia.org/wiki/Neolithic_circular_enclosures_in_Central_Europe 


Kozmik Merkez Irkı ve SURFACOM özel kuvvetleri ile işbirliğine hazırlık için yüzey Işık Kuvvetleri ekiplerinin önemli bir yeniden yapılandırması var. Adalet geliyor. Bu nedenle, bazı operasyonların erken aşamalarında ve uluslararası hukuk, telif hakkı sorunları, taciz ve hakaret meseleleri hakkında iyi bir anlayışa sahip olan ve taciz / tehdit / siber taciz sorunlarında uzman olan, en azından bir dereceye kadar görevimi anlayabilen ve destekleyebilecek bir avukata ihtiyacım var. Eğer böyle bir avukatsanız, cobraresistance@tutanota.com adresine başvurabilirsiniz.

Işığın Zaferi!

Yorumlar