Toplet Bombalarını Ortadan Kaldırmak İçin Meditasyon-Her Gün 18:00'da

28 Eylül 2017 ‘de Cobra’nın yapmış olduğu güncellemede, ABD’nin Long Island bölgesinde mevcut ve Çimera’nın (Kabal) emellerini gerçeklemede kullandıkları siyah taş anomalisinin ortadan kaldırıldığı belirtildi.
Aynı güncellemede Cobra; Yaldabaoth varlığının kalan kısmındaki plazma toplet bombalarının ve Yaldabaoth’un içinde saklanan-şimdi serbest kalan- parazit plazma varlıkların halen aktif olduğunu bildirdi. Bu parazit solucan plazma varlıkların da birincil anomali ve toplet bombalarını barındırdığını ekledi.
http://2012portal.blogspot.com/2017/09/short-situation-update.html
Toplet bombalarının güvenli bir şekilde ortadan kaldırılmasını desteklemek üzere, hergün Türkiye saati ile 18:00'da (tüm Dünya ile aynı anda) aşağıda belirtilen meditasyonun yapılmasına destek vermek isteyenler, yönlendirmeli meditasyonumuza aşağıdaki linkten oluşabilir.
Sevgiyle…

Meditasyon Adımları
1. Rahat bilinç durumuna geçmek için kendi tekniğinizi kullanın
2.Bu meditayonu Dünya ve üzerinde yaşayan varlıkların iyileşmesini, toplet bombalarının yokedilmesini ve Hadisenin olmasını hızlandırmak için bir araç olarak kullanma niyetinizi belirtin.
3. Galaktik Merkez Güneşinden gelen elektrik mavi renkte bir Işık sütununun Orion takım yıldızındaki Orion yıldız kapısından geçerek güneş sistemimize geldiğini görselleyin, Daha sonra, Güneş Sistemimizdeki tüm Işık varlıklarından ve sonra bedeninizden geçerek Dünya merkezine gittiğini canlandırın.
4. Şimdi başka bir Işık Sütununun Dünya merkezinden çıkıp bedeninizden geçerek yukarıya gökyüzüne, Galaksimizdeki ve Güneş Sistemimizdeki tüm Işık varlıklarına doğru gittini görselleyin. Daha sonra bu Işığın Orion takımyıldızından geçtiğini ve sonunda Galaktık Merkez ve Kaynak ile birleştiğini canlandırın.
5.Şimdi aynı anda yukarıya ve aşağıya akan iki Işık sütunu üzerinde oturuyorsunuz. Bu Işık Sütunlarını birkaç dakika aktif tutun.
6. Şimdi Kaynak ve Dünya arasındaki Işık Sütunundan beyaz An alevinin tüm Dünyaya, atmosfere ve uzaya yayılarak Güneş Sistemimizde tüm planlardaki (eterik, fiziksel, plazma vs) kalan tüm toplet bombalarını temizlediğini, tüm anomaliyi yok edip BİRLİK getirerek Kaynak’ın Gaya’da daha etki gücünü arttırdığını ve karantinayı sona erdirdiğini görselleyin.
7. Işık güçlerinin kalan toplet bombalarını Hadise olunca kalanları bir anda yok edebileceği eşik sayıya düşene kadar ortadan kaldırdığını ve bunun Hadiseyi tetiklediğini görselleyin
*İsterseniz Başmelek Metatron’u da bu temizleme sürecine yardıma çağırabilirsiniz
Işığın Zaferi

Yorumlar

  1. Wouldn't it be funny if the chic also thought the shell was there to restrain it.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Civciv de kabuğunun onu engellemek için konulduğunu düşünseydi komik olurdu değil mi? :D

      Sil

Yorum Gönder