Doğal Felaketler İçin Meditasyon-Her Gün 18:30'da

Son günlerde artış gösteren doğal felaketlerin engellenmesi ya da şiddetlerinin azaltılması ve bu felaketlerden etkilenenlerin hızla iyileştirilmesi için her gün Dünya çapında 18:30 Türkiye Saatinde yapılan meditasyona herkesi davet ediyoruz.

Meditasyon Adımları
1 – Rahat bilinç durumuna geçmek için kendi tekniğinizi kullanın.
2- Bu meditasyonu, Dünya gezegeni ve sakinlerinin şifalanma sürecini hızlandırmak için bir araç olarak kullanma niyetinizi söyleyin.
Gezegen merkezi ile kendinizi toprakladığınızı, ve altın renkli ve yeşil Işığın etrafınızda spiraller çizdiğini görselleyerek Gaya ile bağınızı güçlendirin.
3- Galaktik Merkez Güneşinden bir ışık sütunu çıktığını, bunun Güneş Sistemimizdeki tüm Işık Varlıklarından ve sonra da bedeninizden geçerek Dünya merkezine gittiğini görselleyin.
4-Başka bir Işık Sütununun Dünya merkezinden çıkarak bedeninizden geçtiğini ve gökyüzüne yükselip galaksimizdeki ve Güneş Sistemimizdeki tüm Işık varlıklarına doğru yükseldiğini canlandırın. Şimdi aynı anda aşağıya ve yukarıya akan iki Işık Sütunu üzerinde oturuyorsunuz. Bu Işık sütunlarını birkaç dakika aktif tutun.
5-Dünya etrafındaki Yaşam Çiçeği Gridinin sevgi dolu Pembe Tanrıça Işığı, Beyaz An Ateşi, Başmelek Mikailin Mavi Alevi, Mor Alev, ve son olarak Yeşil ve Altın Rengi Işık ile aydınlandığını görselleyin.
6-Dünyamızın her yerinde, şu anda ve gelecekte Işık, Şifa ve Sevgi gereken yerlerin Işık ile dolduğunu ve buralarda yaşayan tüm insanların ve diğer varlıkların Işık Küresi içinde olduğunu görselleyin.
7- Dünyaya Işık demirleyenlerin, Işık güçlerinin şiddetli hava koşulları, tektonik plaka hareketleri, yangın ve tehlikeli durumların olduğu yerlere güçlü Işınlar göndermesine yardım etttiğini; Şifa, Sevgi ve Işığı güçlendirdiğini görselleyin.
8- Şükran duyguları ile nefes alıp verin. Ben Varlığınıza, Kaynağa, Dünya çapındaki tüm Tanrıçalara, Işık Güçlerine, ve tüm Işık Varlıklarına yardımları için teşekkür edin.

Yorumlar